Home Uncategorized 19- vjeçari vjedh portofolin në rrugë, kur e hap nuk e do...

19- vjeçari vjedh portofolin në rrugë, kur e hap nuk e do më veten

464
0

Një 19- vjeçar ka habitur gjithë rajonin e policisë, kur u ka thënë se kishte ardhur për të dorëzuar portofolin që kishte vje.dhur. Djaloshi quhet Connor Dawes dhe ka kërkuar falje për atë që ka bërë.

Ai nuk e ktheu portofolin sepse nuk kishte lekë por sepse i përkiste një personi autik. Conner e ka kuptuar këtë në momentin që ka hapur portofolin dhe ka lexuar dokumentet që ishin brenda.

Djaloshi ka dalë para gjykatës për vjedhjen e portofolit dhe dën imi që ka marrë është disa javë punë tek qendra e shërbimeve sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here