Home Uncategorized A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi?

A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi?

136
0

Prezantuesja Marina Vjollca gjithmonë është cilësuar si një nga biondet më se ksi të shoubizit shqiptar.

Por, së fundmi, me një imazh që e ka hedhur në Instagram, ajo na ka habitur me paraqitjen e saj, madje, në pamje të parë nuk njihej fare.

Kjo se, për shkak të një skeqi te ‘Klanifronia’, ajo ka vënë një paruke dhe është bërë brune.

Mirëpo, lirisht mund të themi se Marina më e bukur duket kur është biondinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here