Home Uncategorized A është kjo Yllka apo po na bëjnë sytë?

A është kjo Yllka apo po na bëjnë sytë?

224
0

Yllka Kuqi ka një vit që fitoi epitetin nënë për herë të parë.

Kjo e bëri padyshim tejet të lumtur atë dhe bashkëshortin e saj.

Por edhe ishte si një nga arsyet që Yllka u shkëput pak nga skena muzikore, për tu rikthyer më vonë akoma më e fuqishme.

Yllka po ashtu konsiderohet si një femër mjaft e tërheqëse, me fytyrë e trup të bukur.

Por së fundmi, në njërën prej imazheve që ia ka sjellë një grimere Yllka po duket krejt ndryshe.

E photoshopi i tepruar na bëri të pyësim se a është kjo Yllka që e njohim?/Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here