Home Uncategorized Adelinës sa shumë i shkon ky stil i flokëve

Adelinës sa shumë i shkon ky stil i flokëve

145
0

Adelina Berisha është një këngëtare e njohur në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e dalluar për stilin e saj, shumicën e kohës merr vëmendje me paraqitjet që bën.

Këtë herë, me një stil të flokëve Adelina duket e shkëlqyer dhe shihet se sa shumë i ka hije.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here