Home Uncategorized Agnesa Vuthaj prezanton vëllain e pashëm

Agnesa Vuthaj prezanton vëllain e pashëm

213
0

Është missi me më së shumti kurora dhe që ka shkëlqyer në çdo skenë kudo ku është paraqitur, shkruan “Kosovarja”.

Agnesa Vuthaj, vajza bukuroshe nga Peja, ka organizuar edhe disa edicione të “Miss Kosovës”, duke qenë gjatë gjithë kohës pjesë e botës së spektaklit.

Ish missi, ka pasur disa kontrata me rëndësi dhe gjithashtu ka udhëhequr disa biznese, ku përgjithësisht i ka ecur mirë.

Agnesa Vuthaj, kohë pas kohe ka folur edhe për jetën e saj, familjen, duke përfshirën nënën, motren, vëllezërit e mbesen.

Ky është vëllai i Agnesa Vuthaj, që duket mjaftë i pashëm, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here