Home Uncategorized Aktori turk përshëndet gjithë shqiptarët në mënyrë speciale, ja çfarë ka shkuar

Aktori turk përshëndet gjithë shqiptarët në mënyrë speciale, ja çfarë ka shkuar

164
0

Murat Yildirim, është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi. Ai është i njohur për rolin e “Savashit” në serialin “Dashuri dhe ndë shkim”.

Së fundmi, ai është protagonist në serialin më të ri “Ramo”. Në një postim në Instastory, Murat ka postuar promon e filmit duke i uruar shqiptarëve shikim të këndshëm.

Gjithashtu, aktori turk vendosi nën foto edhe flamurin kuq e zi, duke i gëzuar fansat shqiptar që e ndjekin.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here