Home Uncategorized Aktorja e njohur gjendet e vdekur në banesën e saj

Aktorja e njohur gjendet e vdekur në banesën e saj

2397
0

Vdes në mënyrë të parakohshme aktorja e njohur japoneze, Sei Ashina.Aktorja 36-vjeçare u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Tokio, të hënën.

Sipas Variety, vdekja e saj është cilësuar si vetëvrasje, nga kompania e menaxhimit dhe policia e Tokios.

Vëllai i saj ishte i pari që zbuloi trupin e pajetë pasi motra nuk po i kthente mesazhe dhe telefonatat që nga e diela.Deri më tani nuk dihet motivi që e shtyu aktoren të ndërrmerte këtë akt, pasi ajo nuk ka lënë asnjë shënim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here