Home Uncategorized Arta Bajrami bënë ndërhyrje në fytyr, mezi njihet

Arta Bajrami bënë ndërhyrje në fytyr, mezi njihet

157
0

Shumë prej figurae të njohura të skenës së muzikës dhe artit në vend janë të “pa kënaqura” me pamjen e tyre fizke, e me këtë shkas ato nuk kanë hezituar që të bëjnë ndërhyrje estetike.

Në mesin e këtyre emrave si duket nuk ka shpëtuar as këngëtarja e njohur, Arta Bajrami e cila prej vitesh njihet për muzikën e saj, por edhe thjeshtësinë dhe karakterin pa kompleks.

Që kjo ka ndryshuar vihet re edhe në një imazh që ajo ka ndarë së fundi me adhuruesit e saj në llogarinë e Instagramit.

Me një pamje tërësisht ndryshe ku ajo pothuajse nuk njihej, Arta dukej në supër formë edhe pas shumë vitesh në skenë.

“Hej moti sjemi pa, knej jom”, ka shkruar Arta në mbishkrim ku edhe mori komente të shumta nga adhuruesit dhe miqtë.

Ndryshe, ajo ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor./Blic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here