Home Uncategorized Arta Bajramit i del edhe ‘zogu’ në këtë fustan të hapur

Arta Bajramit i del edhe ‘zogu’ në këtë fustan të hapur

1784
0

Këngëtarja Arta Bajrami ka vendosë që për festat e fundvitit të bombardojë skenën me dukjen provokative.

Ndonëse është e martuar dhe nënë e fëmijëve por kjo s’po delë të jetë pengesë për ekspozimet e tepruara të saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet edhe si një nga këngëtaret me linja të bollshme trupore të cilat nuk heziton ti reklamojë në veshje të hapura.

E së fundmi, herë duket se i kaloi kufijtë. Në fustanin e hapur deri tek zogu ajo u shfaq tejet e zjarrtë duke lënë të gjithë gojëhapur.

A po iu pëlqen fustani Artes?/Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here