Home Authors Posts by shefi

shefi

1586 POSTS 0 COMMENTS

Arsyeja e rëndësishme se pse nuk duhet ta ulni kurrë maskën...

Maskat janë bërë të detyrueshme në vendin tonë, si një masë për të parandaluar përhapjen e koronavir.usit. Maska ka rregullat e saj të përdorimit. Tundimi...

Marina ju përshëndet “cullak” nga shtrati (foto)

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca nuk ndalë së provokuari.Ajo edhe pse është në lidhje me reperin e njohur kosovar, Getin, vazhdon të jetë...

Me këtë deklaratë Vjosa Osmani “godet” të gjithë LDK-në!

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani tha se është e qartë si kristali për secilin qytetar të Kosovës se Qeveria aktuale është ndërtuar me ndihmën e presidentin...

Testi i maturës do të mbahet në këtë datë

Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka konfirmuar të martën mbajtjen e testit të maturës, që është shtyrë për shkak të pandemisë. Ministria e Arsimit dhe...

“IZOLOHET” Presidenti Thaçi

Presidenti Hashim Thaçi, është izoluar nga brenda e nga jashtë. Që prej kohës kur Gjykata Speciale ka treguar për aktakuzën kundër tij, Thaçin nuk...

Pas “s’ka virus”, Labi thërret tjetër protestë: Ka një kërkesë që...

Këngëtari dëshiron kompensim nga Qeveria për humbjet gjatë këtyre muajve. Labinot Tahiri pas protestës së mbajtur javë më parë për lejimin e mbajtjes së dasmave...

Do të befasoheni se sa të re e të bukur e...

Ish ministri i infrastrukturës nga radhët e LDK-së, Lumir Abdixhiku bashkë me gruan e tij kanë qenë dy prej te infekturave me Covid 19...

ARBENITA MERR LAJMIN E HIDHUR, ÇKA I KA NDODHUR

Arbenita Ismajli njihet për aktivitetin e saj në rrjete sociale, ku qëndron e afërt me adhuruesit e saj. Modelja e cila ka fushëveprimin në Britani,...

Gjuriq: Hoti edhe Isa Mustafa mund ta njohin njëri – tjetrin,...

Drejtori i zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka thënë se kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, me qëllim po e mashtron...

Ky është personi që u godit me sopatë nga i biri...

Është mësuar identiteti i personit që dyshohet se u hu mbi je.tën sot pasdite në Fushë Kosovë nga i biri i tij. I ndjeri 72...
20,718FansLike
2,371FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS