Home Authors Posts by shefi

shefi

1586 POSTS 0 COMMENTS

Ditë zie për Getoar Selimin: I vdes një person shumë i...

Një ditë jo e mirë ka qenë kjo e sotit për Getin, pasi që reperi në profilin e tij në Instagram ka ndarë me...

Kjo është nëna e Fifit

Këngëtarja Filloreta Raçi, për të gjjthë e njohur si Fifi, po lë gjurmë në botën e muzikës, duke sjell këngë mjaftë të dëgjuara, shkruan...

2Ton sapo e bëri publike femrën që ia mori zemrën?!

Ai është një nga reperët më të suksesshëm në Kosovë. Bëhet fjalë për 2Ton i cili numëron disa hite, veçmas shquhet për bashkëpunime. E, artisti vjen...

JA ÇFARË MENDON ARTA NITAJ QË ËSHTË AQ E VLEFSHME SA...

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, komentohet shpesh në rrjete sociale për arsye të ndryshme. Emri i saj lakohet edhe për pozat tejet provokuese e...

Nesër dhe pasnesër nuk do të ketë rrymë për disa orë...

KEDS ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa qytete të Kosovës, raporton Gazeta Sinjali. Sipas...

Kështu i është shtrembëruar goja Bleronës

Moderatorja kosovare Blerona Zeqiri gjithmonë ka renë në sy me anë të energjisë dhe pozitivitetit që e posedon. Me kalimin e viteve arriti të bëjë...

Njerëzit me këto grupe gjaku vështirë dobësohen, a bëni edhe ju...

Jeni në lu ftë të vazhdueshme me kilogramët e tepërt, madje edhe derisa u përmbaheni këshillave të ndonjë diete? Nëse jeni ndër ata për të...

Lajm i mirë, Kosovës i rikthehet një futbollist për ndeshjen me...

Mbrojtësi i Kosovës, Idriz Voca sapo ka arritur marrëveshje zyrtare me klubin turk, Ankaragucu. Voca sot dhe zyrtarisht i’u është bashkuar klubit turk pas 12...

E vrau policia me plumb në kokë, familja: Djali ynë e...

Besnik Shala, i njohur me nofkën “Qorri”, u vra të martën në mbrëmje nga ana e zyrtarëve të Policisë së Kosovës në “Lagjen e...

Kështu e ngacmon Ermali Elvanën kur e ekspozon gjoksin

Elvana Gjata ka publikuar së fundi disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat erdhi atraktive nga jahti. Ajo pozoi me bikini bardhë e zi,...
20,718FansLike
2,371FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS