Home Authors Posts by shefi

shefi

530 POSTS 0 COMMENTS

Çmimet për testin për Covid-19, reagon Labinot Tahiri: E dhimbshme, biznes...

Këngëtari dhe ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, ka reaguar pas lajmit për licencimin e laboratorëve për testin për Covid-19, ku çmimet...

Zemaj: Numri i vdekjeve nga koronavirusi mund të ishte më i...

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, tha se Kosova është shembull për menaxhimin e situatës me koronavirus. Zemaj tha se numri i vdekjeve nga koronavirusi do...

Rreshterit të Policisë së Kosovës i digjet vetura, dyshohet për hakmarrje...

Munish Avdiu është rreshteri i Policisë së Kosovës në Vushtrri, vetura e të cilit është gjetur e përfshirë nga zja rri. Kështu kanë bërë...

VENDOSET PËRFUNDIMISHT:Kjo është data kur mbahet Testi i Maturës

Testi i maturës i paraparë të mbahet në fund të muajit gusht nuk do të anulohet. Kështu ka vendosur të hënën Këshilli Shtetëror i...

Zemaj nuk e përjashton mbylljen, thotë se brenda këtij muaji do...

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se për të lu.ftuar sa më shumë koronaviru sin shpresa e vetme është në zbatimin e plotë...

Burri i prokurores në Kosovë me rreth 700 mijë euro në...

Në mesin e zyrtarëve që kanë deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit është edhe prokurorja Merita Lumezi. Por, ajo që bie në sy në...

Ky është politikani kosovar që e ka veturën më të shtrenjtë...

Mercedes Benz S Class cilësohet si një ndër makinat më të preferuara të momentit në botë. E një të tillë, të vitit 2018, në vlerë...

Po realizonin fotot e dasmës kur ndodhi shpërthimi në Bejrut, reagimi...

Ajo që ndodhi në Bejrut më 4 gusht, është cilësuar si shpërthimi më i madh në të gjithë historinë e vendit. Kujtojmë që si...

Gjeti 424 mijë dollarë, gjesti i Shqiptarit e lë gojë hapur...

Të gjitha mediat amerikane së fundmi e kanë përqendruar vëmendjen e tyre tek i riu shqiptar Armando Markaj, gjesti i të cilit ka habitur...

“Mami mos qaj të lutem, unë do rritem dhe do të...

Është nënë e një fëmije jetim dhe detyrohet të dalë në koshat e plehrave për të mbledhur diçka, sado pak qoftë, që në fund...
20,430FansLike
2,287FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS