Home Authors Posts by shefi

shefi

1586 POSTS 0 COMMENTS

Ky është i riu nga Ferizaji që humbi jetën nga therja...

B.Q. është i riu që ndërroi jetë, pas plagëve të marra me thika mbrëmë në Ferizaj. Indeksonline mëson se 24 vjeçari dyshohet se u ther...

Fotoja që po bën bujë në rrjete sociale, shpërthejnë shakatë me...

Fotoja që po bën bujë në rrjete sociale, shpërthejnë shakatë me Avdullah Hotin dhe Skender Hysenin Avdullah Hoti dhe Skender Hyseni Një foto nga nënshkrimi i...

Werderi konfirmon lajmin e keq për Rashicën

Werder Bremen ka konfirmuar dëmtimin e Milot Rashicës ndaj takimit ndaj Moldavisë. Klubi gjerman ka bërë të ditur se Rashica i’u është nënshtruar skanimeve që...

Pse meshkujve nuk i’u bëhet celuliti?

Sipas studimeve të ekspertëve, 80%-90% e grave përjetojnë celulit në një moment ose në një tjetër. Celuliti mund të jetë i pranishëm në trupat...

Ka biznese kudo, ky shqiptari më i pasur në botë/ Do...

Nazif Destani është vëllai i aktorit të njohur Blerim Destani. Pasuria e tij i kalon tre miliardë dollarë dhe ai konsiderohet si shqiptari më...

Në jetën e një njeriu ka më shumë rëndësi motra apo...

Mar rëdhëniet mes motrave dhe vëllezëve janë unike në ndikimin që kanë në jetën e një personi dhe zgjasin përtej fëmijërisë, ka zbuluar një...

Fotot/ Mos i shikoni dhe të mendoni kaq të bukura, do...

(Fotot gjenden në fund të tekstit) Matura eshte nje feste qe te gjithe e kujtojne me nostalgji dhe emocion. Ne qershor maturantet pergatiten per festen...

LAJME:I mori jetën motrës e vazhdoi jetën me të atin sikur...

Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vraz në dhe varrosën në malin e Dajtit...

Ua kushtoi jetën pacientëve, humb jetën nga koronavirusi mjekja shqiptare

Mjekja kirurge Zyliha Kraja ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 në moshën 78-vjeçare. Përpara se të infektohej gjendja e saj shëndetësore ishte e mirë,...

Dielli ia prish fytyrën Artës

Ka ditë që po gjendet në bregdet. Nuk kanë munguar as imazhet e shumta duke provokuar me linjat bombastike, shkruan “Kosovarja”. Ajo ndihet e lumtur për...
20,718FansLike
2,371FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS