Home Authors Posts by shefi

shefi

6819 POSTS 0 COMMENTS

2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni

2 policë kapen duke vjedhur shtalba tek Liqeni Sot gjatë ditës, dy zyrtarë policorë janë kapur teksa vjedhin misër në një arë afër Liqenit. 2...

Fifi do të ketë një bebe, çka po ndodh në jetën...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që sjell vetëm hite në tregun muzikor shqiptar, Fifi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me postimin...

Fejesa e ndryshoi shumë vajzën e Remzie Osmanit

Siç dihet këngëtarja e mirënjohur kosovare Remzie Osmani është nënë e dy fëmijëve Hamzës dhe Rioles. Asnjëri prej tyre nuk e kanë zgedhur muzikën ndryshe...

2 objektet më të ndotura me baktere që duhet t’i pastrojmë...

Larja e duarve shpesh është një rregull shumë i mirë, por ajo që nuk na shkon në mendje sa duhet është se bakteret gjenden...

Sa ndryshe dukej Remzia kur ishte e re

Remzie Osmani që një kohë të gjatë njihet me zërin e saj të veçantë për muzikën popullore. Këngëtarja dallohet edhe për paraqitjet fizike, duke pozuar...

Blerona komplet tjetër , ç’bëri në fytyrë e në trup?

Blerona Zeiqiri është një ndër moderatoret që po tërheqë vëmendje të madhe kohëve të fundit. Përveç përkushtimit në punë, janë ndryshimet e saj të njëpasnjëshme...

Tayna pozon pa të brendshme në imazhin e fundit

Tayna ka publikuar dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram. Reperja ndau me ndjekësit e saj që janë të shumtë, imazhe të...

Vetëm ngjyra e flokëve dallon Kidën prej nënës saj

Kida është një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Pjesën më të madhe ajo merr vëmendje me stilin e veçantë që ka, shkruan “Kosovarja”. Me postime...

Nëna e Nora Istrefit në spital – kjo është gjendja e...

Syzana Tahirsylaj, dikur këngëtare shumë e njohur, sot punëtore në sektorin e muzikës në “RTK”, duket se nuk paska qenë mirë me shëndet. Këtë e...

Loredana zbulon shumëçka përmes albumit të fundit

Pas zhdukjes së bujshme nga rrjetet sociale dhe rikthimit po aq të bujshëm në Instagram, Loredana arriti të marrë vëmendjen e botës për të...

EDITOR PICKS