Home Authors Posts by shefi

shefi

5795 POSTS 0 COMMENTS

“Mami mos qaj të lutem, unë do rritem dhe do të...

Është nënë e një fëmije jetim dhe detyrohet të dalë në koshat e plehrave për të mbledhur diçka, sado pak qoftë, që në fund...

Jetonin në mes të pyllit/ Elvis Naçi u jep fund vuajtjeve...

Teksa shumica e fëmijë e kalojnë kohën duke luajtur me lojëra online, 7 fëmijë jetim jetonin në mes të pyllit në fshatin Kamiçan të...

Shkon të shesë Rolexin e tij të vjetër, i moshuari gati...

Një emision televiziv për vlerësimin e sendeve të vjetra të çmuara i ka dhënë emocione të forta një burri të moshuar, i cili kishte...

Myzhde: Fillojnë të dalin 170 eurot e shumë pritura

Kanë kaluar 3 muaj që kur qytetarët e shumtë janë në pritje të 170 eurove nga pakoja emergjente, e sot vjen lajmi i mirë...

Kurti letër ambasadorëve: Kosova po dështon në menaxhimin e pandemisë, kërkoj...

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti iu është drejtuar me një letër të hapur ambasadorëve të vendeve të huaja në Kosovë. Në këtë letër, Kurti...

LAJMI FUNDIT: Ky pritet të jetë presidenti i ri i Kosovës

Ky pritet të jetë presidenti i ri i Kosovës Sot kreu i LDK-së, Isa Mustafa është takuar me kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli. Duket se...

19- vjeçari vjedh portofolin në rrugë, kur e hap nuk e...

Një 19- vjeçar ka habitur gjithë rajonin e policisë, kur u ka thënë se kishte ardhur për të dorëzuar portofolin që kishte vje.dhur. Djaloshi...

Një qytetar e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

Nga dashuria e madhe për ish kryeministrin Albin Kurtin, e ka shtyer një qytetar nga Mitrovica ta vendos foton e tij në maskën mbrojtëse. Fotoja...

Labinot Tahiri jep lajmin: I shpëtohet këmba vajzës nga Vitia!

Humanisti Labinot Tahiri, i cili me shoqatën e tij u ka dal në ndihmë shumë familjeve kosovare, kësaj radhe ka treguar se 14 vjeçarja...

Publikohet rezultati i rasteve pozitive me COVID-19 për ditën e sotme

114 TË SHËRUAR DHE 172 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar...

EDITOR PICKS