Home Authors Posts by shefi

shefi

6819 POSTS 0 COMMENTS

Reja e Shkurtës me trup si peshk në deti

Reja e Shkurtës Erza Dana është një nga nuset më të njohura nga publiku shqiptar. Edhe pse nuk është shumë aktive me postime në rrjete...

Penda që zgjidhni ju tregon se cila është fuqia juaj e...

A doni të dini cila është fuqia juaj e brendshme? Cila është karakteristika e shpirtit tuaj që ju bën një person unik? Ky test...

Pas detit, në këtë vend po kalojnë pushimet Sara e Ledri

Sara dhe Ledri po e kalojnë këtë fundjavë së bashku. Për dallim prej shumë artistëve që gjatë këtyre ditëve zgjodhën të ‘arratisen’ drejt bregdetit, Ledri...

Moderatorja shqiptare publikon foto me të dashurin

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Fjoralba Ponari prej vitesh është në një lidhje, të cilën e ka konfirmuar edhe vetë, por duke preferuar...

Ja çfarë blejnë më së shumti kosovarët online

Ja çfarë blejnë më së shumti kosovarët online Vaji, sheqeri, pastat, uji dhe veshjet sportive, kanë qenë produktet më të kërkuara për konsum në Kosovë...

Violeta Kukaj befason të gjithë me dukjen e re, komentohet ndryshimi...

Violeta Kukaj befason të gjithë me dukjen e re, komentohet ndryshimi drastik i këngëtares Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Violeta Kukaj, ka kohë që...

Nëse arrini të gjeni se cila grua është shtatzënë, niveli juaj...

Nëse arrini të gjeni se cila grua është shtatzënë, niveli juaj i zgjuarsisë është mbi mesataren Nëse nuk arritët ta gjenit, përgjigjen e saktë e...

Çfarë po ndodh me fytyrën e gruas së Gold Ag

Reperi patriot, Gold Ag ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat thotë se do ti prezantoj së shpejti para publikut, shkruan “Kosovarja”. Se kur...

S’kishte maskë, policia rrah qytetarin në qendër të Prishtinës në sytë...

Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk...

U duk si fundi i botës?! Dalin raportimet e sakta, ja...

Një stuhi e rrallë rëre përfshiu rrethet Polatli dhe Haymana në kryeqytetin Ankara, duke lënë të lë nduar gjashtë vetë. Banorët u kapën nga pan...

EDITOR PICKS