Home Uncategorized Befason Afërdita Dreshaj, edhe në muajin e nëntë të shtatzanisë po vazhdon...

Befason Afërdita Dreshaj, edhe në muajin e nëntë të shtatzanisë po vazhdon me fitnes

166
0

Afërdita Dreshaj u bë e njohur si modele por edhe për lidhjen që kishte me Shpat Kasapin.

Tani ajo është e martuar me dikë Jakub Kindl dhe po pret fëmijën e parë.

Ajo që vërehet është se edhe pse është në muajin e nëntë të shtatzënisë po vazhdon të ushtrojë fitnes.

Së fundmi ka sjell video nga palestra dhe ka treguan se po ndjehet shumë e fortë./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here