Home Uncategorized Çka po ndodh me jetën e Loredanës pas ndarjes nga Mozzik?

Çka po ndodh me jetën e Loredanës pas ndarjes nga Mozzik?

229
0

Loredana nuk po shihet aktive me postime në rrjetet e saj sociale siç jemi mësuar ta shohim.

Po të përcjellim profilin zyrtar në Instagram, reperja a ka një postim në ditë apo jo.Projekti i fundit që u lansua nga ish bashkëshorti i saj, Mozzik i cili ishte dedikim për të e bëri të shkaktoj një reagim nga ajo. Loredana e publikoi një imazh bashkë me vajzën e saj, duke shkruar ‘Jeta ime‘, të njëjtin postim e kishte bërë edhe Mozziku më parë.

Përveç këtyre, reperja ka marrë vëmendjen edhe me një veprim. Ajo ka çaktivizuar të gjitha komentet nga Instagrami, duke mos lejuar që fansat dhe ndjekësit t’i komentojnë. Cila mund të jetë arsyeja e këtyre veprimeve të saj nuk dihet.

Raporti i saj me reperin Mozzik ka ndryshuar edhe pse ish çifti tashmë kanë një vajzë së bashku, Hanën. Mozzik në shumë intervista ka theksuar se janë ndarë dhe nuk do të jenë më së bashku, është një kapitull i përfunduar.Edhe pse janë ndarë, dyshja thumbojnë njëri-tjetrin në projekte muzikore. Rikujtojmë se Loredana këtë vit ka qenë senzacion, emri i saj ka qarkulluar pothuajse në çdo vend.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here