Home Uncategorized Del skandali, Olsa Muhameti lesbike?

Del skandali, Olsa Muhameti lesbike?

205
0

Ditën e sotme ka qarkulluar një fotografi nëpër rrjete sociale.

Është faqja ‘Padorashka’, ajo e cila e ka publikuar fotografin, shkruan infokosova.

“Përshëndetje, Lajmi që olsa është e lidh me Atdheun është gënjeshtër.

E vërteta me Olsën është ndryshe.

Pse Olsa nuk ka asnjë lidhje me djem, vetëm gocat që promovon Olsa behën të suksesshme, dhe programin Përputhën e ka thënë vetë se e ka ideuar që vajzat të jenë superiore ndaj meshkujve.

E gjithë kjo ndodhë sepse OLSA është LESBIKE.

Unë kam pas vetë një lidhje të shkurtër disa mujore me Olsën…të lutëm anonim”, ishin fjalët mbi fotografinë.

Se si qëndron e vërteta mbetet të shihet./Infokosova

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here