Home Uncategorized Ditëlindja e parë si nënë, nuk do ta besoni sa vite mbush...

Ditëlindja e parë si nënë, nuk do ta besoni sa vite mbush sot Arbenita Ismajli

26
0

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush plot 23 vite jetë dhe kjo është ditëlindja e saj e parë si nënë, shkruan GazetaBlic.

Përmes një fotografie në rrjetet sociale bashkë me të bijën, Ninën, ajo u shpreh se kjo është dhurata më e mirë e ditëlindjes.

Kujtojmë se, Arbenita dhe Fero para pak dite janë bërë prindër për herë të parë dhe dyshja kanë vendosur të mos e publikojnë portretin e vogëloshes së tyre./Blic/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here