Home Uncategorized E dashura e Atdheut ‘tranon’ rrjetin me të pasmet gjigante

E dashura e Atdheut ‘tranon’ rrjetin me të pasmet gjigante

39
0

Sara Malaj tashmë e dashura e Atdhe Xharavinës po tranon rrjetin me foto pr.ovokuese.

Së fundmi ajo postoi një fotografi ku në fokus kishte vënë të pasmet gjigante që ka.

Ndryshe opinionisti i Përputhen kishte thënë se po bëjnë lojë ajo dhe Atdheu pasi nuk janë në lidhje.

E Sara iu përgjigj me një video duku u puthur me Atdheun duke treguar kështu që e kanë seriozisht lidhjen./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here