Home Uncategorized E dhimbshme, humbe jeten i riu në Deçan, e zuri dheu në...

E dhimbshme, humbe jeten i riu në Deçan, e zuri dheu në vendin e punës

144
0

Një i ri nga Gllongjani komuna e Deçanit, ka humbur jetën në mënyrë tra gjike.

Sipas burimeve të Indeksonline i riu, Erion Isufaj humbi jeten në vendin e punës ku edhe u zu nga dheu.

Detaje për humbjen e tij ka dhënë edhe kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj i cili ngushëlloi familjarët e Erionit.

Postimi i plotë:

Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj.

Erioni humbi jetën tragj ikisht në vendin e tij të punës.

Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin.

BR

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here