Home Uncategorized Edhe kjo ndodhi në Kosovë, të vdekurit i vidhen paratë dhe zinxhiri...

Edhe kjo ndodhi në Kosovë, të vdekurit i vidhen paratë dhe zinxhiri i arit

574
0

Para disa ditësh ndodhi një aksident i rëndë, kur një i ri humbi jetën.

Por një ngjarje tjetër që e ka tronditur familjen e të ndjerit, pos vdekjes së djalit të tyre, është kur ata kanë parë se dikush ka vjedhur gjërat me vlerë të të ndjerit, shkruan Magazina.al

Madje dyshohet se vjedhjen e parave dhe arit e kanë bërë ekipet e ndihmës së shpejtë që kanë dalë në vendin e ngjarjes pas aksidentit.

Një kushëri i viktimës i ka shkruar Milaim Zekës dhe i ka treguar gazetarit atë se çka ka ndodhur.

Ky është shkrimi origjinal që ka shkuar në adresë të Zekës

Me 26 Kusherini jem i Gjakut qe osht ka Bo ndeshje dhe per fat te keq ka Vdekur dy dit para se me ba ndeshje ka ardh prej gjermanie dhe bash o normale qe ka pas pare Kogja shum me Veti se jan edhe Familje qe i kan senet Shum Mir

dhe Plus Vetem Qaforen qe eka pas ngjit ka kushtu Shum euro Ka Bo ndeshje ka vdekur ne vendin e ngjarjes Dhe Ambulanca e ka marr e ka Dergu ne Spitalin e Prishtines dhe kur e kemi marr Kufomen Te Gjitha Parat ne Kulet ja kan marr perpos 20 euro ja kan lan Po edhe qaforen qe eka pas qe u kan shum shtrejt ja kan marr Kto sjan llafe

qe vetem po ti shkruaj Po kem Familjar qe edhe para kamerav del edhe Tregon per ket Rast Kemi Pyetur Spital Kemi pyetur Polici dhe e vetmja pergjigjen se dim ku jan Per neve u kan vetem vdekja e ti e ran dhe jo qe mendojm ne pare apo en ni qafore Ama desha met tregu se per qdo sen ne kosov je i pari qe e ngrit Zerin

Jemo trondit qysh ne Trupin e ni Te Vdekuri Shteti dhe Spitali Po edhe Ambulanca qe e ka marr Munet me bo kso Sene Po Tham shteti se Te Gjitha Kto jan te shtetit dhe ne doren e Shtetit u kan!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here