Home Uncategorized Enca as sutjena nuk vesh më, pa marre nxjerr krejt gjoksin jashtë

Enca as sutjena nuk vesh më, pa marre nxjerr krejt gjoksin jashtë

33
0

Këngëtarja shqiptare Ruenca Haxhia po vazhdon ti prijë listës si njëra ndër femrat më të ndjekura e pëlqyera në shoubiz.

Se është një femër ambicioze dhe lufton me shpirt për gjërat që do këtë e ka thënë shumë herë në intervistat e saja, e tani me rolin e saj në filmin “I love Tropoja’ këtë e dëshmoi akoma më shumë.

Ani pse e angazhuar në dy sfera të ndryshme, ajo ka ditë si ta përcjellë artin edhe në film edhe në këngë.

Këngëtarja çdo herë është përfolur për ekspozimin e gjoksit, por këtë herë e ka tepruar tej mase duke e nxjerrë krejtësisht jashtë.

Ajo është munduar që të paktën ta mbulojë me pak vizatim, por ja që qëllimisht deshi ta postojë këtë foto kështu.

Me siguri efekti i karantinës është duke ndikuar pak keq te Enca./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here