Home Uncategorized Festë në familjen e Adelina Ismailit

Festë në familjen e Adelina Ismailit

203
0

Këngëtarja e ka uruar motrën për ditëlindje.

Përmes një postimi në profilin e saj në Instagram ajo ka shkruar edhe disa fjalë duke i shprehur dashurinë.

“Urime ditëlindjen, motra më e bukur në botë. Krenare me ty Ema”, ka shkruar Adelina.

Ndryshe, Ema për dallim nga Zanfina dhe Adelina është e rezervuar sa i përket jetës së saj e cila nuk e bën publike asnjëherë dhe rrallëherë bëhet pjesë e mediave rozë.Rikujtojmë se, së fundi edhe Zanfina zbuloi se po vazhdon rrugën e së motrës pasi ka thënë se ka lënë muzikën dhe dëshiron të jetojë jetën larg mediave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here