Home Uncategorized Fitore Rexhepi e kujton shoqen e ndjerë me këtë video nga ditët...

Fitore Rexhepi e kujton shoqen e ndjerë me këtë video nga ditët e lumtura

896
0

Javën e kaluar u bë i ditur lajmi se një tjetër e re iku nga kjo bitë, e mundur nga sëmundja.

Donika Restelica, është prishtinasja që iku në amshim në moshë të re, duke lënë në pikëllim të thellë familjen dhe shoqërinë e saj.

Donika, kishte një përvojë edhe në fushën e radio-gazetarisë, pasi kishte punuar në një nga radiot e kryeqytetit, shkruan “Kosovarja”.

Reatelica-Zhubi, ishte mike e ngushtë me gazetaren dhe prezantuesen Fitore Rexhepi, e cila e ka kujtar shoqen e ndjerë gjatë gjjthë këtyre ditëve.

Fitorja, në ditën e shtatë të vde kjes së Donikes, ka sjell në faqen e saj në Facebook një video ku të dyja shihen duke vallëzuar. Rexhepi, thotë se kështu do ta kujtoj shoqen e munguar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here