Home Uncategorized Fjolla Morina: ‘Burrat shqiptarë nuk i bëj hesap, janë pa karakter.’

Fjolla Morina: ‘Burrat shqiptarë nuk i bëj hesap, janë pa karakter.’

19
0

Fjolla Morina: ‘Burrat shqiptarë nuk i bëj hesap, janë pa karakter.’

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina gjatë një intetviste natën e mbrëmshme ka krítíkuar burrat shqiptarë duke thënë se janë pa karákter dhe móral.

Madje ajo tha se as nuk i bën hesap ajo po ashtu theksoj se unë nuk jam nje tip qe marr burrin e huaj nder te tjera tha ajo ne abc news ne emisionin Thumb.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here