Home Uncategorized Gruaja e ‘molerit’ ngreh gjoksin dhe duket bombë

Gruaja e ‘molerit’ ngreh gjoksin dhe duket bombë

457
0

Arta Desku, është bashkëshortja e aktorit dhe moderatorit Shpetim Desku.

Ata që të dy marrin vëmendje në mediat rozë me cdo publikim të cilin pothuajse e bëjnë, shkruan infokosova.

Së fundmi mori vëmendje edhe një fotografi të publikuar në llogarinë e saj instagram.

Ajo shihet me një palë xhinse të shkurta ku po dukej super në formë./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here