Home Uncategorized Ja çfarë befasie ia kanë bërë Arbanës pasi solli djalin në shtëpi

Ja çfarë befasie ia kanë bërë Arbanës pasi solli djalin në shtëpi

368
0

Moderatorja e dashur shqiptare, Arbana Osmani së fundi u bë nënë për herë të dytë.

Arbana dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj u bën prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Diell, ndërsa nuk hezituan që në rrjetet sociale të ndajnë edhe atmosferë e festës së mirëpritjes në shtëpi.

Pikërisht sot Arbana bashkë me vogëlushin e saj, kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku edhe u ritën nga një festë dhe ambient i ngrohtë i krijuar për ta.

Ishte vet Eduarti që ka ndarë disa pos time për të treguar ambientin familj arë të dekoruar me shumë shije, ndërsa më vonë edhe mikesha e afërt e Arbanës, Xhemi Shehu publikoj fotog rafi ku shihej me bashkë me moderatoren.

“Lumturi”, ka shkruar Xhemi në mbish krimin e fotogr afisë përkrahë mikes së saj.

Kujtojmë që Arbana ka edhe një fëmijë tjetër nga martesa e kaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here