Home Uncategorized Ja çfarë bën Zanfina për djalin e Adelinës

Ja çfarë bën Zanfina për djalin e Adelinës

1095
0

Motrat Ismaili, Adelina dhe Zanfina janë këngëtaret e mirënjohura, për të cilat flitet e shkruhet shpesh.

Adelina konsiderohet diva e muzikës shqiptare, e cila theu tabutë në fillimet e karrierës së saj, duke sjellur gjithmonë trendin e ri.

Kurse Zanfina krijoi karrierën e saj dhe u afirmua nga e motra, duke u bërë mjaftë e popullarizuar.

Ajo trashëgoi talentin e Adelinës për dallim prej motrës tjetër Emës e cila nuk këndon.


Sa i përket jetës private Adelina është e martuar me Val Krasniqin, me të cilin kanë një djalë, kurse Zanfina ende beqare.

E duke qenë se është bëre teze, Zanfina kalon momentet më të bukura me nipin e saj Uiliks-in.

Së fundi ajo është shfaqur duke u argëtuar me të, e duke ia bërë qejfin.

Ajo ka pranuar të bëhet ‘qen’ me efektet e snap-it, vetëm që ai të jetë i lumtur./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here