Home Uncategorized Jasmina ia dha flakën rrjetit me foto në bikine

Jasmina ia dha flakën rrjetit me foto në bikine

27
0

Ish konkurrentja e emisionit Përputhen Jasmian Kadriu, ja surprizuar fansat e saj me një foto të publikuar në llogarinë instagram.

Në këtë fotografi ajo shihet e veshur me bikine në pjesen e siperme dhe një fund, ku po duket e zjarrtë, shkruan infokosova.

Jasmina gjatë emisionit pati pëlqim ndaj kosovarit Andi Artani.

Ata dolën para disa dite nga emisioni për ta vazhduar njohjen më tutje./Infokosova/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here