Home Uncategorized Jasmina ngre të pasmet lart për ta treguar trupin superseksi

Jasmina ngre të pasmet lart për ta treguar trupin superseksi

264
0

Jasmina Kadriu ka marr vëmendje nga publiku që nga hyrja e saj në emision Përputhën, shkruan infokosova.

Vajza bukuroshe vazhdimisht publikon fotografi dhe video të shumtë në llogaritë e saj zyrtare.

Ajo së fundi ka publikuar dy fotografi ku shihet duke ngritur të pasmet lart për ta reklamuar trupin./infokosova

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here