Home Uncategorized Ju duket gjithmonë fytyrë e njohur?, ja pjesë e cilit emision ka...

Ju duket gjithmonë fytyrë e njohur?, ja pjesë e cilit emision ka qenë para 10 viteve Afrona

135
0

Afrona Dika bashkëshortja e këngëtarit të njohur Blero, njihet për stilin dhe bukurin që e posedon.

Ajo njihet edhe për format e saj perfektë të trupit, shkruan infokosova.

Bukuroshja bionde, ka qenë e famshme edhe para 10 viteve.

Ajo mori pjesë në emisionin VIP –Shpija, së bashku me Morena Taraku e Ronela Hajati./Infokosova/

Shih videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here