Home Uncategorized Kaq me dashuri shikohen Adriana dhe i dashuri afrikan

Kaq me dashuri shikohen Adriana dhe i dashuri afrikan

303
0

Adriana Matoshi është aktorja e njohur kosovare e cila pëlqehet shumë për rolet e saj në filmat vendor.

Kohët e fundit ka qenë mjaft e përfolur edhe për shkak të jetës private, pasi zyrtarizoi lidhjen me futbollistin afrikan pjesë e ekipit të Ferronikelit, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse është kritikuar mjaft shumë për lidhjen e saj, por Adriana po dëshmon se dashuria e tyre vazhdon të jetë reale e t’iu bëjë ballë paragjykimeve.

E në foton e radhës që kanë sjellë çifti vërehet se sa me shumë dashuri e shikojnë njëri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here