Home Uncategorized Kaq të njëjtë duken Milot Rashica me djalin e tij në foton...

Kaq të njëjtë duken Milot Rashica me djalin e tij në foton e fundit që ka postuar

142
0

Milot Rashica është ndër fytyrat më të dashura nga publiku shqiptar.

Ai është martuar dhe së fundmi është bërë edhe baba i një djali.

Ai është aktiv në rrjetet sociale dhe shpesh sjell foto të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi ka postuar një foto me djalin, ku vërehet se kanë shumë ngjashmëri mes vete./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here