Home Uncategorized Krelani: Me mire ne Velipoje me pushu sesa ne Dubai deri ne...

Krelani: Me mire ne Velipoje me pushu sesa ne Dubai deri ne 5 t’mengjesit me pushu tu “u kput tu punu”

624
0

Qëndresa Krelani, e njohur ndryshe si “Qeqa” është njëra prej gazetareve të sportit më të njohura në Kosovë.

Pas një edicioni të stëngarkuar dhe të stërzgjatur me futboll këtë edicion, “Qeqa” ka vendosur që t’i nis pushimet verore tani, raporton “Zeri.info”.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar apo saktësisht Velipojën për pushime.

Derisa ka postuar disa fotografi nga Velipoja, ka pasur prej atyre ndjekësve që e kanë “ngacmuar” “Qeqën” për shkuarjen në Shqipëri dhe jo në ndonjë vend tjetër më luksoz.

“Me mire ne Velipoje me pushu sesa ne Dubai deri ne 5 t’mengjesit me pushu tu “u kput tu punu” – pergjigjja ime per krejt juve qe me perqeshet dhe ofendut pse une si fytyre publike paskna zgjedh Velipojen.

Duaje tenden 🇦🇱🇽🇰

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here