Home Uncategorized Kush i bën flijat më të mira se Ryva Kajtazi?

Kush i bën flijat më të mira se Ryva Kajtazi?

32
0

Këngëtarja kosovare edhe kur s’është aktive në muzikë arrin të marrë vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.

Fjala është për Ryva Kajtazin, këngëtarja e dashur nga publiku për zërin dhe stilin e saj, e cila kohët e fundit është mjaft akitve në Instagram, ku ndan me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria.

Edhe ajo si pothuajse shumica e shqiptarëve e kalon vikendin duke përgatitur ushqim tradicional.

Ryva ka publikuar në Instastory se flinë, ushqimin e preferuar e pothuajse të gjithëve, e përgatit me saça, taman në mëyre tradicionale.

Epo vikendi kështu ka lezet. /Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here