Home Uncategorized Ky është babai i Don Gjonit

Ky është babai i Don Gjonit

24
0

“Mafia” është hiti i fundit i reperit senzacional nga Drenica, Don Gjoni, shkruan “Kosovarja”.

Reperi, që u bë i famshëm brenda natës, tashmë llogaritet një nga rep artistët më të pëlqyer nga publiku.

Pak dihet rreth jetës private të Don Gjonit, pos faktit që është 21 vjeç dhe ka lindur e është rritur në Drenicë.

Reperi, sapo ka zbuluar imazhin e të atit, duke thënë se ai për të është mburojë për gjithçka dhe duke ia uruar ditëlindjen njëkohësisht./Kosovarja/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here