Home Uncategorized Ky vogëlush sot po bën namin në ‘’Për’puthen”

Ky vogëlush sot po bën namin në ‘’Për’puthen”

43
0

Është njëri nga konkurrentët më të pëlqyer dhe më të kometuar të ‘’Për’puthen’’.

Bëhet fjalë për Atdheun, i cili prej muajsh sa ndodhet brenda spektaklit ishte ndër meshkujt që e kan pelqyer më së shumti femra dhe ka realizuar më së shumti takime.

Pëlqyeshmëria e tij është rritur edhe në publik dhe kanë qenë fansat e tij të shumtë që në rrjete sociale kanë zbuluar një fotografi nga fëmijëria e tij.

Në foto shihet një Atdhe i vogël shumë simpatik dhe me stil dhe duket se paska lindur për të marrë vëmendje me paraqitjet e tij.

Djaloshi nga qyteti i Gjakovës është rasti i vetëm që është larguar nga spektakli për t’u kthyer disa javë më pas me kërkesën e Antonelës dhe aprovimin edhe të konkurenteve të tjera.

Kujtojmë se Atdheu para se të bëhej pjesë e ‘’Për’puthen’’ për publikun u bë i njohur përmes spektaklit ‘’Unë jam top model’’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here