Home Uncategorized Labi tha s’ka virus, qytetari i prekur ka një porosi epike për...

Labi tha s’ka virus, qytetari i prekur ka një porosi epike për të

161
0

Janë sjell pamje dhe rrëfime ekskluzive nga brenda Klinikës Infektive, mes vuajtjeve të pacientëve dhe rrotull mjekëve e infermierëve.

Rrëfime të mjekëve por edhe pacientëve.

E njëri ndër pacientët, shprehu mllefin e tij ndaj këngëtarit Labinot Tahiri, i cili po vazhdon ta mohojë këtë pandemi.

Pacienti: Labin shkoni intervistojeni, thojke rrenë është virusi

“Labin shkoni intervistojeni që del para kamerave e thotë rrena janë këto… Ma mirë tash shumë prej të hënës jam këtu kurrë më mirë se sot nuk kam qenë”, i thotë këto fjalë me vështirësi ky pacient.

Këngëtari Labinot Tahiri në protestën e organizuar nga artistët dhe gastronomët, tha se pandemia Cpvid-19 nuk ekziston, duke thënë se nëse dikush infektohet nga kjo protestë, është në gjendje të vuajë dënimin me burg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here