Home Uncategorized Lajm i Mirë për Rakën:Ministri i Shëndetësisë Zemaj e vë atë në...

Lajm i Mirë për Rakën:Ministri i Shëndetësisë Zemaj e vë atë në një pozitë të re

124
0

Mikrobiologu, Lul Raka është emëruar kryesues në Bordin Këshillëdhënës për Luftën Kundër COVID-9, të themeluar sot nga ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Zemaj përmes një postimi në Facebook.

“Themelova Bordin Këshillëdhënës për Luftën Kundër Covid19, me prof. Dr. Lul Rakën kryesues. Një elitë mjekësh, studiuesish, shkencëtarësh dhe figurash profesioniste me profil të lartë të fushave të ndryshme do të përbëjnë këtë bord prej njëmbëdhjetë anëtarësh”, ka shkruar Zemaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here