Home Uncategorized Lidhja me Atdheun e bëri edhe më të bukur! Antonela ju lë...

Lidhja me Atdheun e bëri edhe më të bukur! Antonela ju lë pa fjalë me foton në fustan të shkurt

263
0

Protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berisha, ka lënë pa fjalë përcjellesit me imazhet e fundit.

E veshur me një fustan të shkurt, ajo ka treguar edhe një herë fizikun e saj të përsosur teksa nuk ka hezituar të pr.ovokojë.

Kjo fotografi u pëlqye mjaft shumë nga përcjellesit e saj dhe nuk munguan komentet më pozitive për të.

Kujtojmë se, Antonela dhe Atdheu janë dyshja më e përfolur në medie pasi që të dy u kapën ‘mat’ në Milano./Blic/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here