Home Uncategorized Loredana vjen me foto mahnitëse me bikini nga Dubai

Loredana vjen me foto mahnitëse me bikini nga Dubai

404
0

Loredana bashkë me Mozikun dhe vajzën e tyre tash e sa ditë janë në Dubai.

Ata po kalojnë pushime të bukura atje.

Nuk mungojnë as fotot e shumta nga të dy duke treguar ambientin dhe si po kalojnë.

Së fundmi në nstastory Loredana ka postuar një fotografi ku duket se ka marrë bukur mirë ngjyrë./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here