Home Uncategorized Me këtë fustan të hapur i pret mysafirët reja e Remzie Osmanit

Me këtë fustan të hapur i pret mysafirët reja e Remzie Osmanit

55
0

Për festen e bajramit në çdo shtëpi pati gëzim dhe hijeshi.

Ani pse pandemi, vazhdon edhe më tej tradita e vizitave tek njëri tjetrit.

Në familjen e Remzie Osmanit është pritur e festuar këndshëm kjo festë fetare.

Reja e këngëtares, Gëzimja shkëlqente nga bukuria e lumturia.

Për festën e Bajramit, Gëzimja kishte këtë fustan të kuq, i cili po duket mjaftë i hapur në pjesën e dekoltesë, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here