Home Uncategorized Me këtë fustan Zaimina zbulon gjoksin dhe këmbët e gjata

Me këtë fustan Zaimina zbulon gjoksin dhe këmbët e gjata

74
0

Zaimina Vasjari shpesh herë sjell fotografi pr.ovokative në rrjetet sociale.

Ajo njihet për stilin unik dhe trupin e formësuar.

Së fundmi postoi një fotografi me fustan të shkurtë rozë ku nuk e pati problem të tregoj gjoksin e formësuar e këmbët e gjata.

Duket se edhe fansave u pëlqeu pasi mori mjaft komente pozitive./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here