Home Uncategorized Me shtimin e kilogramëve Besianën nuk do ta njihni

Me shtimin e kilogramëve Besianën nuk do ta njihni

194
0

Besiana Behluli është një këngëtare që iu qëndron gjithmonë afër ndjekësve të saj,

Duke qenë e dalluar në paraqitjet fizike, ajo shpesh është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, në imazhet e postuara ajo shihet që është shëndoshur shumë dhe duket tejet mahnitëse me këtë rregullim që ka bërë.

Pas publikimit të imazhit, ajo ka pranuar komente të ndryshme nga ndjekësit e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here