Home Uncategorized Miftari kërkon të ruhet Thaçi nëse ia japin dy CD Gjykata Speciale,...

Miftari kërkon të ruhet Thaçi nëse ia japin dy CD Gjykata Speciale, çfarë përmbajnë ato?

62
0

Naim Miftari dhe Hashim Thaçi
Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari kërkon të ruhet Hashim Thaçi nëse në Gjykatën Speciale ia dhanë me vete dy CD-ja.

Miftari përmes një postimi në Facebook, shkruan se, nëse ia dhanë ato dy CD atëherë nuk do t’i ketë punët mirë presidenti Hashim Thaçi.

Sipas tij, Thaçi barrën po ia lenë mbi shpinë komandantëve të luf.tës në Drenicë.

Postimi i plotë:

E paske vazhdu lujtjen e rolit të Strucit me kok ner rër kinse nuk keni qen i implikum në rrjedha .!

Nese Gjykata specijale për kri.me lu f.te ti dhan sigurt dy CD me veti Hashim ruju se si keni punt mir edhe pse tan kohen barren pojav len mbi shpin disa komandatav të luf tes në Drenic, disa ish shokve dikur dhe disa shok edhe sot mos harro gjdo fjal e juaj e dhan para kameres ka mu shqyrtu në qindra seanca në të ardhmen e afert.!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here