Home Uncategorized Ndarja nuk ia la këmbën e hajrit, në këtë gjendje shihet Bora

Ndarja nuk ia la këmbën e hajrit, në këtë gjendje shihet Bora

451
0

Prezantuesja e emisionit Përputhen, Bora Zemani ka dy ditë që është më e komentuar në media.

E kjo krejt shkak “ndarja” e saj, nga i dashuri Donald Veshaj, shkruan infokosova.

Ende nuk është konkretisht e konfirmuar, mirëpo largimi i njeri-tjetrit nga rrjetet sociale e bënë akoma ma dyshuese.

Në llogarinë e saj instagram, Bora ka habitur me pamjen e saj.

Ajo duket krejt natyrale, pa make up dhe e pa rregulluar./InfoKosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here