Home Uncategorized Ndërron jetë në Gjermani, 24 vjeçari nga Mitrovica

Ndërron jetë në Gjermani, 24 vjeçari nga Mitrovica

322
0

Ka vdekur në moshën 24 vjeçare i riu Albion Dibrani, me banim në Gjermani.Familja e Albionit vjen nga qyteti i Mitrovicës, por ka kohë që jetojnë në shtetin e Gjermanisë, shkruan Jepi Zë.

Lajmin për vde kjen e Albionit e kanë dhënë familjarët e tij përmes një njoftimi në facebook, ndërsa varrimi pritet të bëhet në Kosovë.

Postimi i plotë:

“Të Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi”
Njoftim mortor:

Të dashur miq, dashamir dhe vendas,
Me dhimbje dhe pikëllim, ju njoftojmë se me datë 08.04.2021 në moshë të re, ka ndërruar jetë Albion Dibrani.

Ngushëllime të sinqerta, familjes Dibrani dhe të afërmve!
Allahu e bëftë prej banorëve të Xhennetit të ndjerin InShaAllah!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here