Home Uncategorized Nese jeni pozitiv me koronavirus mund ti merrni 5000euro

Nese jeni pozitiv me koronavirus mund ti merrni 5000euro

655
0

Koronavirusi po shperndahet me te madhe ne shtetin e Kosoves por kjo sipas IKSHPK ka ndodhur si pakujdesi e qytetarve pasi nuk marrin masa mbrojtse,gjithashtu me rastin e kurban bajramit pritet te rritet dukshem numri i te prekurve dukshem pasi qytetatret nuk i perfillen masat e marrura nga qeveria aktuale e cila punon pa pushim per parandalimin e koronavirusit,kurse sa i perket pageses per njerzit pozitiv shty,peni rek,la,men me poshte dhe do ju shfaqen informatat e hollsishme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here